habisiak jury

Jolant
Rudzka Habisiak
Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

Artystka o międzynarodowej pozycji zajmująca się tkaniną, kierownik Pracowni Innowacyjnych Obiektów do Wnętrz, Dywanu i Gobelinu na Wydziale Tkaniny łódzkiej ASP. Wielokrotnie uczestniczyła w konkursach jako jurorka. Projektowała i realizowała ekspozycje na krajowych i zagranicznych wystawach.

lysek jury

Tomasz Łysek
Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Absolwent kierunku ochrona środowiska ze specjalnością w zakresie planowania i zarządzania środowiskiem, na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych w zakresie ochrony środowiska na Politechnice Łódzkiej. W marcu 2011 roku został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi.

jury pagowski

Andrzej Pągowski
Artysta, grafik

Autor około tysiąca plakatów zapowiadających sztuki teatralne, filmy, festiwale sztuk oraz konkursy piosenek, projektant okładek płyt, opracowywał graficznie magazyn Moda, miesięcznik Playboy - edycja polska. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu.

jury majkut

Robert Majkut
Projektant

Jeden z czołowych projektantów wnętrz w Polsce. Designer, kulturoznawca, artysta. Zaczynał od sztuki i projektowania graficznego, by rozwinąć swoją działalność projektową do dużych form wnętrzarskich i projektowania przedmiotów o unikalnych, charakterystycznych formach.

furgalinski jury

Zbigniew Furgaliński
Prodziekan Wydziału Projektowego ASP w Katowicach

Prowadzi Pracownię Sztuk Wizualnych. Specjalizuje się w litografii barwnej, malarstwie sztalugowym i architektonicznym. Posiada liczne realizacje z zakresu malarstwa architektonicznego oraz projektowania wnętrz.

gajos jury

Hanna Gajos
Redaktor Naczelna Rynku Mody i Przemysłu Mody

Autorka książki „Bądź dobrze ubrana". Została wyróżniona Złotą Nitką, Srebrną Pętelką i specjalną nagrodą w konkursie Mister i Junior Eksportu.

hibner jury

Magdalena Janus-Hibner
Pełnomocnik rektora do spraw promocji

Pełnomocnik Rektora do spraw promocji i projektów. Koordynator Główny Projektu „Centrum Promocji Mody – Klaster branży tekstylno-odzieżowej”.