logo canal discovery  
 

 

logo-kalejdoskop

E-kalejdoskop - Serwis poświęcony wydarzeniom kulturalnym w regionie łódzkim. Informuje o nowościach w świecie filmu, muzyki, literatury oraz sztuki. Porusza tematy działań artystycznych na terenie województwa łódzkiego. Aktywnie włącza się w promocję muzeów oraz promuje wszelkie działania kulturalne miasta.

www.e-kalejdoskop.pl

 

 

 logo-zak

Radio Żak - Radio należy do jednych z najstarszych rozgłośni akademickich w Polsce. Można go słuchać na częstotliwości 88,8 MHz w Łodzi i okolicach, a przez Internet na całym świecie. Żak jest jedyną radiostacją w Polsce w pełni zarządzaną przez samych studentów, którzy za swą pracę nie pobierają wynagrodzenia, bowiem ich działalność opiera się na wolontariacie. W ramówce znajdują się może programy autorskie o tematyce kulturalnej, społecznej, muzycznej, sportowej i publicystycznej.

www.zak.lodz.pl

 

 

 logo-purpose

Purpose - to interdyscyplinarny magazyn i serwis internetowy obejmujący szeroko pojęte zagadnienia z obszaru kultury, nauki, przedsiębiorczości. To narzędzie edukacyjne, informacyjne i promocyjne skierowane do osób zainteresowanych kreowaniem swojej kariery zawodowej w sektorze kultury i przemysłach kreatywnych, w sektorze nauki, badań i rozwoju — gospodarce opartej na wiedzy i kreatywności.

www.purpose.com.pl

 

 

 logo-ladnie-naprawie

Ładnie Naprawię - Serwis „Ładnie Naprawię" ma na celu połączenie w jednym miejscu działających lokalnie (w dużych miastach, małych miejscowościach, na wsiach), utalentowanych i przedsiębiorczych ludzi, którzy myślą o środowisku naturalnym, chcą oszczędzać i zarabiać pieniądze. W ramach „Ładnie Naprawię" daje się możliwość spotkania się tych, którzy mają coś do naprawienia z tymi którzy mogą to naprawić – artystami w swoim fachu. Serwis dba o kulturę lokalną, regionalną, dziedzictwo kulturowe – od zniszczenia i zapomnienia ocala się wiele wartościowych przedmiotów, klasyków wzornictwa, pamiątek dokumentujących naszą historię.

www.ladnienaprawie.pl/pl/