Zapraszamy Was do udziału w wyjątkowych warsztatach prezentujących ekologiczne, naturalne i niekonwencjonalne metody impregnacji i barwienia drewna. Podczas kursu nauczycie się, jak prostymi, domowymi metodami zaimpregnować drewno oraz w jaki sposób można je wybarwić. Kurs przywiduje 5 dwuosobowych grup, z których każda będzie miała kilka rodzajów drewna do zaimpregnowania i/lub wybarwienia.

Łukasz jest entuzjastą drewna, działającym na pograniczu fanatyzmu. Uwielbia w nim to, co pojedyncze i niepowtarzalne. Na co dzień pracuje w stolarni pod Łodzią i wraz ze wspólnikiem tworzy markę In Wood We Trust. Potrafi jeździć po Polsce w poszukiwaniu niepowtarzalnych okazów. Szczególnie upodobał sobie dąb i jesion.

miejsce: Siedziba In wood we trust (ul. Sienkiewicza 20)
czas: 30 listopada 2017, godz. 17:00–21:00
ilość: miejsc: 10
zapisy: zapisy na wszystkie warsztaty prowadzone są mailowo – zgłoszenie należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w treść maila imię i nazwisko, nr telefonu i tytuł warsztatu